Jesteśmy już otwarci

Jesteśmy już otwarci

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na stronach Jack's Cinema - najnowszego, wspólnego pomysłu entuzjastów tworzenia żywej przestrzeni dla stołecznej kultury. Przedstawiane miejsce jest sworzniem, które połączyło nasze zainteresowania, skrywane fascynacje z potrzebą aktywności i - jeśli nie nadużyjemy tego słowa - odrobiną artystycznej wrażliwości.  

Idea lokalu przy Brackiej 18 wyrasta z przekonania o silnej potrzebie promowania form aktywności kulturalnej, głównie artystycznej, opartej na połączeniu klasycznej formuły ekspresji z najnowszymi formami wyrazu. Jack's Cinema jest miejscem promującym działalność młodych, niezależnych artystów oraz działaczy społecznych i kulturalnych, którzy w wymiarze inspiracji twórczych funkcjonują w określonej przestrzeni - w ramach naznaczonych przez największe osiągnięcia oświecenia - równości, tolerancji, otwartości.

Naszą wizją udało się nam zainteresować przedstawicieli świata biznesu, którzy zgodzili się włączyć w budowę tego miejsca i objąć mecenatem jego działania. Dzięki temu wsparciu mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Jack's Cinema, którego idea wyrosła ze szczerej potrzeby tworzenia w centrum Warszawy sfery inspiracji: dla zdobywania nowej wiedzy, nakłaniania do refleksji, pobudzania wrażliwości, swobodnego i czynnego uczestniczenia w kulturze.

Wierzymy, że w naszych staraniach o zachowanie i urozmaicenie tożsamości kulturowej znajdziemy wraz z naszymi gośćmi wspólne pasje. Już teraz serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy dzięki swej pomysłowości, talentowi czy entuzjazmowi przyspieszą bicie serca Jack's Cinema.

Zapraszamy!

Nasi partnerzy

Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawa Kino za Rogiem Instytut Kosmoplis Fundacja Nauki, Kultury i Edukacji Inkubator Kultury Legalna KulturaStowarzyszenie FilmforumSamorząd Studencki ISM
Studencka Telewizja Internetowa TVPWFundacja Okularnicy im. Agnieszki OsieckiejAktorzy Polscy i Filmowcy PolscyPubQuizKino Polska MuzykaKino Polska

Kontakt

  • JACK'S CINEMA BAR & RESTAURANT
  • ul. Bracka 18, Warszawa
  • tel.: +48 22 400 28 23
  • e-mail: rezerwacje@jackscinema.pl
  •  
  • czynne: od 12:00 do ostatniego Gościa