Jesteśmy już otwarci

Jesteśmy już otwarci

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na stronach Jack's Cinema - najnowszego, wspólnego pomysłu entuzjastów tworzenia żywej przestrzeni dla stołecznej kultury. Przedstawiane miejsce jest sworzniem, które połączyło nasze zainteresowania, skrywane fascynacje z potrzebą aktywności i - jeśli nie nadużyjemy tego słowa - odrobiną artystycznej wrażliwości.  

Idea lokalu przy Brackiej 18 wyrasta z przekonania o silnej potrzebie promowania form aktywności kulturalnej, głównie artystycznej, opartej na połączeniu klasycznej formuły ekspresji z najnowszymi formami wyrazu. Jack's Cinema jest miejscem promującym działalność młodych, niezależnych artystów oraz działaczy społecznych i kulturalnych, którzy w wymiarze inspiracji twórczych funkcjonują w określonej przestrzeni - w ramach naznaczonych przez największe osiągnięcia oświecenia - równości, tolerancji, otwartości.

Naszą wizją udało się nam zainteresować przedstawicieli świata biznesu, którzy zgodzili się włączyć w budowę tego miejsca i objąć mecenatem jego działania. Dzięki temu wsparciu mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Jack's Cinema, którego idea wyrosła ze szczerej potrzeby tworzenia w centrum Warszawy sfery inspiracji: dla zdobywania nowej wiedzy, nakłaniania do refleksji, pobudzania wrażliwości, swobodnego i czynnego uczestniczenia w kulturze.

Wierzymy, że w naszych staraniach o zachowanie i urozmaicenie tożsamości kulturowej znajdziemy wraz z naszymi gośćmi wspólne pasje. Już teraz serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy dzięki swej pomysłowości, talentowi czy entuzjazmowi przyspieszą bicie serca Jack's Cinema.

Zapraszamy!

Kontakt

  • JACK'S CINEMA BAR & RESTAURANT
  • ul. Bracka 18, Warszawa
  • tel.: +48 22 400 28 23
  • e-mail: rezerwacje@jackscinema.pl
  •  
  • czynne: od 12:00 do ostatniego Gościa